Kapitolovky

16. září 2013 v 17:00 | Rien Toute |  Kapitolovky

Hon na lidi, kteří se liší od ostatních. Zákony, které dříve či později znamenají jejich smrt. Oběma zničily životy. Ani jeden z nich už není tím, kým býval. Ale jak může pár lidí odporovat celým masám? Zvlášť, když Ilien v sobě nese děsivé tajemství o Michélině smrti.
Stav: RozepsánoPřed tím rozhodnutím utíkala dlouho. Až příliš. Když do města přichází její dávný přítel, dochází jí, že si konečně musí vybrat, na kterou stranu se postaví. Každé rozhodnutí s sebou nese oběť. Co všechno bude muset obětovat ona? Nebo možná spíš koho…
Stav: Dokončeno (4 kapitoly + epilog)Džira Dikamoši pochází z velmi majetné rodiny žijící ve městečku Tchi-sar. Po rocích jejího bezstarostného života však přichází tvrdá rána. Otec se ji rozhodne provdat Ačašiho Kukarokiho- nejbohatšího muže na ostrově a zároveň taky největšího tyrana.
Svatba se zadá být nevyhnutelná. Pak se ale najednou objevuje tajemný, temnotou obklopený Kamazi Hokaši.
Kde skrývá svoje křídla, se kterými ho Džira viděla? A kdo doopravdy je? Andělé přece neexistují a i kdyby, nemají to být bytosti světla?
Stav: Dokončeno (24 kapitol)Co se stane, když se lovec nad někým smiluje? Je toho vůbec schopen? Podobné otázky se honily hlavou i jí. Co bude dál? Neměla šanci utéct. Teď už ne. Nyní jenom mohla doufat v zázrak. Ale přijde vůbec nějaký?
Stav: Dokončeno (3 kapitoly)Říká se, že ne vždy je tma totéž co zlo a že se světlem nemusí nutně přijít i dobro. Tak tomu bylo i nyní. To, co mělo být dobrem, se ukázalo býti největším zlem. Přišla na to až velice pozdě. Bylo to tak pozdě, že už se nemohla vrátit. Zůstala sama, opuštěná a zrazená. Jediné, co jí zbylo, byla pomsta. Pomsta za lidi, které sama zabila.
Stav: Dokončeno (6 kapitol)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iva* Iva* | Web | 3. října 2013 v 7:31 | Reagovat

Ja sa budem tešiť na 24. deň :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama