O blogu

6. září 2013 v 18:00 | Rien Toute
1. Moje blogová historie
Tento blog je celkově můj třetí. Založila jsem si ho především z důvodu anonymity. Ale asi bych měla začít od začátku.
Můj první blog byl zaměřen na holčičí věci jako je oblečení, líčení, boty a podobně. Po čase mě přestal bavit, takže jsem s ním skončila. Poté jsem bez blogu byla asi tak tři roky, než jsem si založila blog číslo dvě. Ten byl na rozdíl do toho prvního zaměřen na literaturu. Jediný důvod, proč jsem skončila i s tím, byla skutečnost, že o něm věděli někteří lidé, kteří neměli. A tak jsem se přestěhovala na tuto adresu pod jménem Rien Toute.

2. Proč jsem si založila tento blog
Jak už jsem zmiňovala prvně, jediný důvod, proč jsem si tento blog založila, byla anonymita. Můj minulý blog byl už dobře rozjetý, měl stálé čtenáře a u každého článku byl minimálně jeden komentář. Byla možná hloupost s ním skončit, ale pro mě to bylo jediné rozumné řešení.

3. Co všechno tu najdete
Najdete tu všechno možné, aspoň co se literatury týče. Budou tu povídky, ať už jednorázové nebo kapitolové, básničky, recenze, čtenářský deník, nějaká ta divadelní hra i moje občasné myšlenky.
Dále se tu pak nalezne i pár mých kreseb, a byť s velmi malou pravděpodobností, možná i písnička z mé vlastní tvorby.

4. Co tu naopak nenajdete
Když jsem si zakládala blog, tak jsem si dala jedno pravidlo. Nikdy se tu zmiňovat o mém osobním životě. Mé problémy můžete najít v povídkách. Můžete je najít i v básničkách, ale nikdy je nenajdete v samostatném článku. Možná, že občas v rubrice admin poodhalím něco málo o sobě, ale tím to končí.
Jestli to chcete vědět ano, mám občas problémy. A někdy docela velké. Ale nikdy vás jimi nebudu zatěžovat. Od toho totiž píši povídky. V nich jsou střípky mého života.
Dále zde pak nenajdete žádné úvahy, protože ty jsou taktéž obsaženy v povídkách. Dělám to hlavně proto, že nemám náladu se s některými lidmi hádat, co je a není dobře, co je a není pravda. Jednou jsem si to už zkusila a bylo to poprvé a naposled.

5. Něco navíc
Už toho není mnoho, co o tomto blogu můžu povědět. Snad jen to, že původně místo snybezhranic to mělo být fantaziebezhranic, ale vzhledem k tomu, že nějaký uživatel si toto jméno už zablokoval, byť svůj blog nemá, tak smůla. Ještě jsem přemýšlela o názvu druhý dech (druhydech), ale vzhledem k tomu, že do internetové adresy nejdou napsat čárky a háčky, tak jsem ho zavrhla.
Teď mě ještě napadlo se pochlubit designem, protože je to jen a jen moje tvorba. Piplala jsem se s ním sice skoro pět hodin, ale výsledek podle mě stojí za to. Jestli někdo budete chtít v tomto ohledu trochu pomoc, tak klidně napište a nějak to spolu dáme do kupy.

Nyní je to úplně všechno. Jestli jste tento "nesmyslný" článek přelouskali až sem, tak vám děkuji, za tu trochu pozornosti. Mějte se.

Vaše Rien Toute
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 moje-dimenze moje-dimenze | Web | 7. září 2013 v 20:34 | Reagovat

JO no tak pro mě jsi rozhodně zajímavá osůbka! Můj blog (tenhle), je můj druhý, a je můj druhý ze stejného důvodu, jako u tebe. Dozvěděl se o něm člověk, který neměl... A to je pak těžké psát úplně stejně dál s tím vědomím...

2 Clara Black Clara Black | Web | 9. září 2013 v 11:45 | Reagovat

Taky tvoje povídky obsahují úvahy? Taky to tak mám, ale netuším, jestli si toho někdo z mých čtenářů všiml. Ale to nic. Líbí se mi tvůj blog. Už ten název zní hezky :) A v menu máš spřátelené blogy - tak kdybys měla zájem, mohly bychom spřátelit :) A teď si jdu ještě pořádně pročíst to, co tu na blogu máš :-D

3 Terka Terka | E-mail | Web | 4. října 2013 v 20:57 | Reagovat

Možná jsem to ještě neřekla, ale moc se mi líbí tvůj blog a určitě si jej dám do oblíbených :) co se týče designu, působí na mne opravdu příjemně, prostě skvěle! Já sama se v designech moc nevyznám a ani je neumím, ale dobrý vzhled opravdu poznám :) a co je na něm hlavní? Že se mi nenačítá až příliš pomalu jako jiné designy na ostatních blozích :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama