41/2013 Sovinec

20. října 2013 v 21:00 | Rien Toute


Můj milovaný hrad. Tentokrát to byla předposlední akce tohoto roku. Ve scénce jsem hrála lehkou děvu, což je docela normální a mě to nijak nevadí, vzhledem k tomu, jak je toto povolání ve scénce opsané. Vlastně to byla velká zábava.
Teda až na mou šikovnost. Povedlo se mi totiž ztratit paměťovou kartu od mobilu. Nevadilo mi to, že si budu muset koupit novou, ale to, že jsem tam měla fotky, které už nikdy nenafotím. Jinými slovy fotky železného draka z Nového Jičína, barevné fontány z Vratislavy, vánočního stromu na náměstí stejně jako sobotní fotky ze Sovince byly nenávratně v tahu. Jediné plus bylo, že ty z hradu jsem mohla znovu nafotit.
Tehdy se v mé hlavě také zrodil nápad založit tuto rubriku. Byť je mi sice docela proti srsti začínat s něčím, co až podezřele připomíná internetový deníček, který může číst každý, komu se zachce, napadlo mě, že fotky budou docela vítaným zpestřením jinak nudného literárního blogu.

PS: Na fotce vidíte sovinecké přístavní dělo. Je plně funkční, ale máme zákaz z něj střílet, protože naposledy tlaková vlna rozbila okna v celé vesnici
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama