Myšlenky

Špatné rozhodnutí

3. února 2014 v 20:00 | Rien Toute
Občas se musíme rozhodnout, které lidi obětujeme kvůli svým milovaným. A občas přijdeme na to, že jsme se rozhodli špatně. Že jsme obětovali člověka, kterému na nás záleželo skoro víc než na sobě samém, kvůli někomu, kdo nás dřív či později zradí. Jenže už nejde obrátit se zpátky a jít proti proudu času. Jen se můžeme poučit ze svých chyb a dohlédnout na to, aby se už nikdy více neopakovaly.

Když odmítneš

2. ledna 2014 v 18:00 | Rien Toute
Hodně přemýšlej, než odmítneš něčí lásku. A pak, když toho člověka uvidíš s někým jiným, nežárli, protože tys byl ten, který ho odmítl a zranil tak jeho srdce.

Tvrdohlavost

29. prosince 2013 v 18:00 | Rien Toute
Kdyby si všichni lidé mermomocí stáli pevně za svými názory a rozhodnutími, tak bychom se k ničemu nedostali.

Láska

12. listopadu 2013 v 17:00 | Rien Toute
Láska je bič, který šlehá, když to nejméně čekáš. Někdy tíží, někdy radost dává, ale teprve až ji ztratíš, zjistíš, jak moc pro tebe znamenala.

Hra

10. listopadu 2013 v 17:00 | Rien Toute
Některé události svého života a možná i život samý bych přirovnala ke hře. Rozehraješ ji jen jednou. A až po čase ti dojde, že tu hru nikdy nedohraješ.

Víra

8. listopadu 2013 v 17:00 | Rien Toute
Je jedno, v co člověk věří, ale v něco věřit musí, protože bez víry by nebyl ničím.

Nikdy nezastavím

6. listopadu 2013 v 17:00 | Rien Toute
Seberte mi papír a já budu psát po zdech. Seberte mi i pero a já budu čmárat prstem do hlíny. Seberte mi i tu hlínu, já však přesto budu mluvit a šířit své myšlenky dál.

Knižní sny

4. listopadu 2013 v 17:00 | Rien Toute
Někdy jsou dny, kdy nám není nejlépe. A pak už to nejsou jenom dny. Jsou to týdny, někdy i měsíce. Tehdy začneme číst knihu. Abychom zapomněli. Abychom mohli prožít nemožné a objevit místa, která by nám jinak zůstala skryta. Ale co pak? Co se stane, až knihu dočteme? Začneme číst další a další. A potom už nás knihy doslova pohltí. Strhne nás proud fantazie, kouzel a iluzí. Ale neměli bychom se spíš než ke knihám vracet k realitě? Neměli bychom zkusit realizovat své sny v opravdovém světě?

Protipóly

2. listopadu 2013 v 17:00 | Rien Toute
Milujeme, abychom nenáviděli, věříme, abychom nakonec víru ztratili, žijeme, abychom zemřeli. Možná se nám to někdy zdá nespravedlivé, ale tak to prostě je. Obdivuji lidi, kteří vždycky věří, až do konce svého života milují a nikdy nenávidí. Ale kolik takových je? A stejně je jedna věc, které se nikdo z nás nevyhne. Smrt.

Emoce

31. října 2013 v 17:00 | Rien Toute
Někdy si přejeme nemít žádné emoce. Necítit smutek, zlost, strach ani žárlivost. Ale čím bychom bez těchto emocí byli? Dovoluji si říct, že by se z nás staly jenom stroje, kterým by na ničem podstatném ve svém životě nezáleželo.

Autority

29. října 2013 v 17:00 | Rien Toute
Jít proti autoritám je jako jít proti větru. Když držíš hlavu u země, tak ti je dobře, ale jakmile ji zvedneš, tak tě začne vítr šlehat do tváře. Získáš tím však větší rozhled.
 
 

Reklama